ФК “Віцебск” няўдала распачаў другі круг

На сваім полі віцебская футбольная дружына ўчора правяла першы паядынак другога круга. У гасцях у віцяблян пабывала “Рэчыца-2014”.
ФК “Віцебск” няўдала распачаў другі круг. Фота Игара Мацьвеева

Госці здолелі пераіграць гаспадароў з лікам 0:1, забіўшы мяч у сярэдзіне першага тайма са шрафнога. Пасля перапынка “Віцебск” больш насядаў на вароты суперніка, але дабіцца поспеха так і не здолеў.

Як распавёў на пасляматчавай прэсканферэнцыі галоўны трэнер віцяблян Сяргей Вехцеў, гол са стандарта унёс каррэктывы ў тактычныя дзеяння віцебскага клуба. Прыйшлося перабудоўваца, бо супернік насыціў цантральную зону і пачаў гуляць у абарончы футбол. На жаль, сёння “Віцебску” не атрымалася забіць!

Меткі: ,

Падобнае

2 каментарыя

1. Гриня
      10/жнівень/2014 у 14:06

Очень невнятный футбол со стороны витебских футболистов вызвал бурю негативных эмоций. Также не понятна реакция главного тренера Витебска на пресс конференции- который сказал , что к футболистам претензий не имеет....и по самоотдаче тоже.... Вот скажем тот-же Ирха . Вот не разу не видел, чтоб он реально бегал- ни разу! Или пешком или легкой трусцой.... так и многих других.... А вообще жаль не стало независимой прессы. Мы не знаем сколько долги по зарплатам, микроклимат и много другое. А еще "прикольнуло" во втором тайме объявление на весь стадион - "Вирусная база данных успено обновлена" . А последние 5 минут непонятный гул из динамиков... Ну все-таки обласной центр... "Очень профессиональная работа" всех.... Нет слов, просто нет слов... И за это все еще заплати 20000 рублей...